Інтернет-видання Бессарабії

Памʼяті тих, кого вбила Росія: Повидиш Андрій

04 Травня 2025 09:00
Лілія Биковська
Памʼяті тих, кого вбила Росія: Повидиш Андрій

Щоранку о 09:00 в Україні оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання. Кожен ранок ми згадуємо всіх загиблих внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Сьогодні згадуємо уродженця села Вишневе Білгород-Дністровського району Повидиш Андрія Олексійовича, який загинув від рук російських окупантів у квітні 2024 року.

Як повідомляє Дивізійська сільська територіальна громада, народився Андрій Олексійович 13 грудня 1976 року у селі Вишневе. Тут у свій час навчався у Вишнівському ліцеї. 

Згодом, залишився працювати та жити у селі. Тут і створив власну родину. Разом із дружиною Іриною, виховував доньку Олександру. Чоловік був дуже чуйним, доброзичливим, мав розвинене почуття справедливості та завжди приходив на допомогу друзям і знайомим.

Повномасштабне вторгнення чоловік зустрів вже безпосередньо на службі, обіймаючи посаду головного сержанта. 

Захисник без вагань виконував поставлені завдання, підтримуючи побратимів та надихаючи власним прикладом.

20 квітня 2024 року, при виконанні своїх службових обов’язків, у військовій частині життя військовослужбовця обірвалося. 22 квітня воїна провели в останню путь та з усіма військовими почестями поховали у рідному селі на місцевому кладовищі.

23 квітня 2025 року в Дивізійській громаді було відкрито Алею Слави на честь загиблих захисників, серед яких міститься банер, присвячений старшому сержанту – Повидиш Андрію. 

Поділитись
Зараз читають