Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Памʼяті тих, кого вбила Росія: Підченко Роман

14 Лютого 2024 09:00
Лілія Биковська
Памʼяті тих, кого вбила Росія: Підченко Роман

Щоранку о 09:00 в Україні оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання. Кожен ранок ми згадуємо всіх загиблих внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Сьогодні згадуємо уродженця села Підгірне Білгород-Дністровського району Підченка Романа Віталійовича, який загинув від рук російських окупантів у червні 2022 року.

Як повідомляє Білгород-Дністровська районна державна адміністрація, Роман народився 25 липня 1993 року у селі Підгірне. Він був чудовою людиною, дуже життєрадісним, добрим, завжди йшов на допомогу людям.

На війну Роман пішов добровольцем. Гідно і мужньо виконував свій обов’язок. 9 червня 2022 року під час бойового зіткнення з переважаючими силами противника в районі населеного пункту Катеринівка, Луганської області чоловік загинув.

16 червня воїна провели в останню путь у рідному селі та поховали з усіма військовими почестями. У липні 2023 року Роману мало б виповнитися 30 років.

18 травня 2023 року Роман був посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня відповідно до Указу Президента України. Орден було передано батькам загиблого. 

Поділитись
Зараз читають