Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Памʼяті тих, кого вбила Росія: Паскалов Олег

12 Грудня 2023 09:00
Лілія Биковська
Памʼяті тих, кого вбила Росія: Паскалов Олег

Щоранку о 09:00 в Україні оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання. Кожен ранок ми згадуємо всіх загиблих внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Сьогодні згадуємо мешканця села Веселий Кут Болградського району Паскалова Олега Васильовича, який загинув від рук російських окупантів у вересні 2023 року. 

Олег народився 14 березня 1979 року. У ранньому віці він залишився без матері, його виховувала бабуся. Закінчив школу в селі Богданівка. Потім Олег отримав професію тракториста у Тарутинському професійному аграрному ліцеї. 

Після закінчення ліцею відбув строкову військову службу в морському флоті. У 2008 році з сім’єю приїхав в село Веселий Кут і став працювати в автодорі. 

З самого початку війни вступив до лав ЗСУ в Арцизі у 1 відділі Болградського РТЦК. Був стрільцем. 26 червня 2023 року Олега перевели до другої роти дев’ятого батальйону 59 окремої механізованої бригади.

27 вересня 2023 року під час штурму позицій противника біля населеного пункту селища Невельське Донецької області Олег отримав важке кульове поранення. Був доставлений у лікарню міста Новомосковськ Дніпропетровської області. 29 вересня його серце зупинилось. 

У Олега залишилась дружина та дві доньки.  2 жовтня воїна провели в останню путь та поховали у селі Веселий Кут на місцевому кладовищі. 

Поділитись
Зараз читають