Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Памʼяті тих, кого вбила Росія: Партека Вадим

31 Березня 2024 09:00
Лілія Биковська
Памʼяті тих, кого вбила Росія: Партека Вадим

Щоранку о 09:00 в Україні оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання. Кожен ранок ми згадуємо всіх загиблих внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Сьогодні згадуємо мешканця села Шабо Білгород-Дністровського району Партеку Вадима Олеговича, який загинув від рук російських окупантів у лютому 2024 року.

Як повідомляє Білгород-Дністровська районна державна адміністрація, Вадим народився 1991 року. З початку повномасштабного вторгнення чоловік без вагань встав на захист рідної країни. Він професійно виконував свій військовий обов’язок, перебуваючи на найнебезпечніших напрямках країни. 

Близькі люди згадують Вадима як дуже доброго, світлого і завжди усміхненого чоловіка. А також він був справжнім і щирим другом, завжди намагався усім допомогти. 

2 лютого 2024 року під час виконання чергового бойового завдання біля населеного пункту Мала Токмачка, Пологівського району, Запорізької області захисник загинув.

8 лютого у селі Шабо воїна провели в останню путь та поховали на місцевому кладовищі з усіма військовими почестями. 

14 березня 2024 року, у селі Шабо було відкрито Алею Слави на честь загиблих воїнів з Шабівської територіальної громади, де знаходиться і портрет Вадима.

Поділитись
Зараз читають