Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Памʼяті тих, кого вбила Росія:  Іванов Валерій

03 Квітня 2024 09:00
Лілія Биковська
Памʼяті тих, кого вбила Росія:  Іванов Валерій

Щоранку о 09:00 в Україні оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання. Кожен ранок ми згадуємо всіх загиблих внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Сьогодні згадуємо мешканця села Миколаївка Білгород-Дністровського району Іванова Валерія Ілліча, який загинув від рук російських окупантів у червні 2023 року.

Як повідомляє Білгород-Дністровська районна державна адміністрація, Валерій народився 8 липня 1976 року. Його всі добре знали як у рідному селі, так і за його межами. До початку війни Валерій працював у Будинку культури.

З початку повномасштабного вторгнення чоловік добровільно вступив до лав ЗСУ. Він до кінця був вірним рідній країні, виконуючи свій військовий обов’язок мужньо та професійно. 

Валерія згадують як позитивного, щирого та доброго чоловіка, який намагався завжди прийти на допомогу. 

5 червня 2023 року, внаслідок отримання поранення несумісного з життям, поблизу населеного пункту Рівнопіль, Волноваського району, Донецької області, захисник загинув.

23 червня в селі Миколаївка воїна провели в останню путь та поховали на місцевому кладовищі з усіма військовими почестями. 

Поділитись
Зараз читають