Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Памʼяті тих, кого вбила Росія: Мельниченко Олександр

25 Березня 2024 09:00
Лілія Биковська
Памʼяті тих, кого вбила Росія: Мельниченко Олександр

Щоранку о 09:00 в Україні оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання. Кожен ранок ми згадуємо всіх загиблих внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Сьогодні згадуємо уродженця села Випасне Білгород-Дністровського району Мельниченка Олександра Миколайовича, який загинув від рук російських окупантів у серпні 2023 року.

Як повідомляє Білгород-Дністровська державна районна адміністрація, Олександр народився у 1997 році в селі Випасне. Тут він виріс, жив та навчався. 

З початку повномасштабного вторгнення хлопець добровільно вступив до лав ЗСУ, захищаючи рідну країну у найгарячіших її напрямках. Він гідно, мужньо та професійно виконував свій військовий обов’язок. 

5 серпня 2023 року після отримання поранень несумісних з життям на території тимчасового місця зосередження підрозділу Олександр загинув. 

13 серпня у рідному селі військового провели в останню путь та поховали на місцевому кладовищі з усіма військовими почестями. 

14 березня 2024 року, у селі Шабо було відкрито Алею Слави на честь загиблих воїнів з Шабівської територіальної громади, де знаходиться і портрет Олександра. 

Поділитись
Зараз читають