Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Памʼяті тих, кого вбила Росія: Лященко Владислав

13 Серпня 2023 09:00
Лілія Биковська
Памʼяті тих, кого вбила Росія: Лященко Владислав

Щоранку о 09:00 в Україні оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання. Кожен ранок ми згадуємо всіх загиблих внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Сьогодні згадуємо мешканця міста Кілії Ізмаїльського району Лященко Владислава Павловича, який загинув від рук російських окупантів у лютому 2021 року. 

Владислав народився 16 червня 1996 року в Горлівці. Мешкав у місті Кілія, де працював на м’ясо-молочному підприємстві «Титан».

Був із сім’ї вимушених переселенців з окупованої Горлівки. Тож у військо пішов цілеспрямовано – щоб відвоювати у загарбників своє рідне місто.

Контракт зі Збройними силами підписав у 2020-му році. Служив у 28-й одеській бригаді імені Лицарів Зимового походу. Був стрільцем-помічником гранатометника.

Загинув Владислав увечері 11 лютого 2021 року внаслідок ворожого обстрілу з великокаліберного кулемета під час переміщення на взводному опорному пункті біля села Новомихайлівка Мар’їнського району на Донеччині.

15 лютого 2021 року героя провели в останню путь та поховали Новому кладовищі у місті Кілія. У нього залишились мати, двоє братів, сестра і цивільна дружина.

Владислав посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

Поділитись
Зараз читають