Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Памʼяті тих, кого вбила Росія: Куліш Сергій

27 Грудня 2023 09:00
Лілія Биковська
Памʼяті тих, кого вбила Росія: Куліш Сергій

Щоранку о 09:00 в Україні оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання. Кожен ранок ми згадуємо всіх загиблих внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Сьогодні згадуємо уродженця міста Болград Куліша Сергія Миколайовича, який загинув від рук російських окупантів у липні 2023 року. 

Сергій народився 9 серпня 1968 року в Болграді. Тут він провів майже все своє життя. В молодості Сергій проходив строкову службу, працював на митній службі в місцевому підрозділі. 

26 лютого 2022 року був призваний за мобілізацією до лав Болградської територіальної оборони. Весною 2023 року разом з підрозділом перебував в найгарячіший точці фронту – в Бахмуті. Там він отримав контузію, що надалі вплинуло на його здоров’я. 

Останній раз Сергій був у рідному Болграді 31 грудня 2022 року, щоб зустрітися з сином, сестрою та друзями і, як сталося, попрощатися назавжди. Вже на наступний день, 1 січня чоловік знову вирушив на захист країни. 

30 липня 2023 року за місцем несення служби у Сумській області серце захисника зупинилось. Йому назавжди залишилося 55 років. 

2 серпня воїна провели в останню путь та поховали у рідному місті.

Поділитись
Зараз читають