Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Памʼяті тих, кого вбила Росія: Кравченко Олег

18 Грудня 2023 09:00
Лілія Биковська
Памʼяті тих, кого вбила Росія: Кравченко Олег

Щоранку о 09:00 в Україні оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання. Кожен ранок ми згадуємо всіх загиблих внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Сьогодні згадуємо уродженця села Світлодолинське Білгород-Дністровського району Кравченко Олега Миколайовича, який загинув від рук російських окупантів у вересні 2023 року. 

Олег народився 7 серпня 1986 року у селі Світлодолинське. Закінчив місцеву школу. Деякий час працював у місті Білгород-Дністровському на автозаправній станції.

Олег був порядною людиною, який мав особисту точку зору та тверді принципи. Також у нього було безліч планів на майбутнє. 

На початку повномасштабного вторгнення Олег добровільно встав на захист рідної країни. Службу проходив у рядах 80-ї окремої десантно-штурмової бригади. 

7 серпня захиснику виповнилося 37 років. А вже 11 вересня поблизу населеного пункту Кліщіївка Бахмутського району Донецької області Олег загинув. 

18 вересня воїна поховали у рідному селі на міському кладовищі. 

Кравченко Олег був посмертно нагороджений Саратською селищною радою нагрудним знаком та посвідченням “Почесний мешканець громади”.

Поділитись
Зараз читають