Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Памʼяті тих, кого вбила Росія: Корнієнко Микола

29 Березня 2024 09:00
Лілія Биковська
Памʼяті тих, кого вбила Росія: Корнієнко Микола

Щоранку о 09:00 в Україні оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання. Кожен ранок ми згадуємо всіх загиблих внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Сьогодні згадуємо мешканця села Шабо Білгород-Дністровського району Корнієнко Миколу Івановича, який загинув від рук російських окупантів у грудні 2023 року.

Як повідомляє Білгород-Дністровська районна державна адміністрація, Микола народився 20 листопада 1985 року. З перших днів повномасштабного вторгнення він добровільно став на захист рідної країни, гідно та мужньо виконував свій військовий обов’язок, перебуваючи на найзапекліших ділянках фронту. 

Миколу згадують як світлого, відкритого, надійного чоловіка, який у скрутну хвилину завжди був готовий підставити своє плече. 

28 грудня 2023 року після отримання поранень несумісних з життям, в районі населеного пункту Тягинка Бериславського району Херсонської області захисник загинув.

3 січня 2024 року у селі Шабо воїна провели в останню путь та поховали на місцевому кладовищі. 

14 березня 2024 року у селі Шабо було відкрито Алею Слави на честь загиблих воїнів з Шабівської територіальної громади, де знаходиться і портрет Миколи.

Поділитись
Зараз читають