Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Памʼяті тих, кого вбила Росія: Коліоглу Віталій

16 Січня 2024 09:00
Лілія Биковська
Памʼяті тих, кого вбила Росія: Коліоглу Віталій

Щоранку о 09:00 в Україні оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання. Кожен ранок ми згадуємо всіх загиблих внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Сьогодні згадуємо уродженця міста Рені Ізмаїльського району Коліоглу Віталія, який загинув від рук російських окупантів у жовтні 2023 року.

Віталій Коліоглу народився в 1993 році в місті Рені. Тут він провів своє дитинство та юність, навчався у міській школі №5. Хлопець з дитинства захоплювався технікою. 

Віталій за фахом був теслею, скляром, електрогазозварником і працював у цій сфері. Потім він пішов до армії, після чого, відслуживши, уклав контракт і в 2017 році  добровольцем пішов до АТО.

У вересні 2021 року у Віталія закінчився контракт і до лютого 2022 року він знаходився вдома, працював у порту. Коли почалося повномасштабне вторгнення, Віталій ні на мить не вагався з рішенням і пішов на фронт. Воїн був поранений, мав кілька контузій, погано вже чув. Незважаючи на наслідки контузій та поранення, він до останнього рвався в бій.

Віталій служив на Донецькому та Луганському напрямках, а з початком повномасштабної війни побував на найгарячіших точках фронту: брав участь у боях за визволення Ізюма (Харківщина), воював у Новій Каховці (Херсонська область), Бахмуті (Донеччина). Останнім місцем служби стало місто Куп’янськ Харківської області.

Військовий міг виконувати безліч функцій, умів поводитися з різними видами зброї. Незадовго до своєї загибелі він мав їхати на навчання з управління дронами.

10 жовтня під час виконання бойового завдання у місті Чугуєві Харківської області Віталій загинув. У воїна залишилась сестра та мати. 

16 жовтня воїна провели в останню путь та поховали у рідному місті на міському кладовищі. 

Поділитись
Зараз читають