Інтернет-видання Бессарабії

Памʼяті тих, кого вбила Росія: Іогло Олексій

10 Березня 2026 09:00
Лілія Биковська
Памʼяті тих, кого вбила Росія: Іогло Олексій

Щоранку о 09:00 в Україні оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання. Кожен ранок ми згадуємо всіх загиблих внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Сьогодні згадуємо уродженця села Ярославка Білгород-Дністровського району, Іогло Олексія Дмитровича який загинув від рук російських окупантів у грудні 2023 року.

Як повідомляє сторінка Ярославського ліцею, народився Олексій 17 жовтня 1981 року у селі Ярославка Плахтіївської громади. Свого часу він навчався у Ярославській школі, зарекомендувавши себе працьовитим, добрим, привітним та завжди усміхненим.

Усі в селі називали чоловіка лагідно – Льошою. Згодом чоловік створив і родину та разом із дружиною Марією виховував синочка Якова.

Із самого початку повномасштабного вторгнення 27 лютого 2022 року Олексій добровільно доєднався до лав ЗСУ. Свій військовий обов’язок виконував у складі Одеської територіальної оборони. 

Разом із побратимами виконував бойові завдання, спрямовані на стримування та відсіч російської агресії. Був надійною підтримкою, товаришем, на якого можна було покластися у найскладніші моменти.

28 грудня 2023 року воїн востаннє перебував у відпустці з родиною, бачив сина та дружину. А вже через декілька днів під час здійснення чергового бойового виходу воїн став вважатися безвісти зниклим. 

Рідні не переставали шукати інформацію про свого захисника, брали участь у Всеукраїнській акції «Голоси тиші Знайдіть безвісти зниклих». Через понад два роки звістка офіційно підтвердилась. 

Виявилося, що 30 грудня 2023 року в ході виконання бойового завдання на Донецькому напрямку, захисник загинув. 17 лютого 2026 року військового провели в останню путь та поховали у рідному селі. 

Поділитись
Зараз читають