Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Памʼяті тих, кого вбила Росія:  Імамов Станіслав

30 Березня 2024 09:00
Лілія Биковська
Памʼяті тих, кого вбила Росія:  Імамов Станіслав

Щоранку о 09:00 в Україні оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання. Кожен ранок ми згадуємо всіх загиблих внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Сьогодні згадуємо мешканця села Вигон Білгород-Дністровського району Імамова Станіслава Рудіновича, який загинув від рук російських окупантів у грудні 2023 року.

Як повідомляє Білгород-Дністровська районна державна адміністрація, Станіслав народився 8 січня 1996 року. З початку повномасштабного вторгнення хлопець добровільно вступив до лав ЗСУ аби захистити рідну країну від ворога. Він професійно, мужньо та гідно виконував свій військовий обов’язок, перебуваючи у найнебезпечніших ділянках фронту. 

Станіслава пам’ятають як дуже гарного, світлого, доброго та працелюбного чоловіка, у якого було багато мрій та планів попереду.

28 грудня 2023 року, під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Студенок Сумської області Станіслав отримав поранення несумісні з життям. Через 10 діб йому мало виповнитися 28 років.

2 січня 2024 року у селі Вигон воїна провели в останню путь та поховали на місцевому кладовищі. 14 березня 2024 року, у селі Шабо було відкрито Алею Слави на честь загиблих воїнів з Шабівської територіальної громади, де знаходиться і портрет Станіслава.

Поділитись
Зараз читають