Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Памʼяті тих, кого вбила Росія: Ільюк Олександр

16 Листопада 2023 09:00
Лілія Биковська
Памʼяті тих, кого вбила Росія: Ільюк Олександр

Щоранку о 09:00 в Україні оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання. Кожен ранок ми згадуємо всіх загиблих внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Сьогодні згадуємо уродженця міста Ізмаїл Ільюка Олександра, який загинув від рук російських окупантів у лютому 2023 року. 

Олександр народився в Ізмаїлі 24 лютого 2003 року. У місцевій школі №2 закінчив дев’ять класів. Після школи Олександр навчався в Ізмаїльському медичному коледжі, але після другого курсу хлопець зрозумів, що медицина йому не підходить, бо він мріяв стати військовим. 

Напередодні повномасштабного вторгнення хлопець подав документи до навчального закладу Миколаєва аби стати дипломованим морським піхотинцем, але Олександр з перших днів війни, не вагаючись, приєднався до територіальної оборони Одещини. 

Вже в кінці січня 2023 року Олександр потрапив на гарячі напрямки Донеччини. Хлопець дуже рідко виходив на зв’язок з рідними, тому, спочатку мовчання від нього їх не стривожило. 

22 лютого неподалік села Дубово-Василівка Донецької області, Олександр загинув. Через два дні хлопцю мало б виповнитися 20 років. 

Поділитись
Зараз читають