Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Памʼяті тих, кого вбила Росія:  Гончарук Микола

05 Квітня 2024 09:00
Лілія Биковська
Памʼяті тих, кого вбила Росія:  Гончарук Микола

Щоранку о 09:00 в Україні оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання. Кожен ранок ми згадуємо всіх загиблих внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Сьогодні згадуємо уродженця села Миколаївка Білгород-Дністровського району Гончарук Миколу Євгеновича, який загинув від рук російських окупантів у листопаді 2023 року.

Як повідомляє Білгород-Дністровська районна державна адміністрація, Микола народився 24 березня 1974 року у селі Миколаївка Сергіївської селищної громади. 

З початку повномасштабного вторгнення чоловік добровільно вступив до лав ЗСУ аби захищати рідну землю від ворога. Він гідно, мужньо та професійно виконував свій військовий обов’язок, перебуваючи у найгарячіших ділянках фронту. 

Миколу згадують як доброго, щирого, відкритого та працелюбного чоловіка. 

8 листопада 2023 року захисник помер в результаті раптової зупинки серця в палаті інтенсивної терапії у населеному пункті Благовіщенське Голованівського району Кіровоградської області. 

20 листопада воїна провели в останню путь та поховали у рідному селі на місцевому кладовищі з усіма військовими почестями.

Поділитись
Зараз читають