Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Памʼяті тих, кого вбила Росія: Дробот Ростислав 

11 Червня 2024 09:00
Лілія Биковська
Памʼяті тих, кого вбила Росія: Дробот Ростислав 

Щоранку о 09:00 в Україні оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання. Кожен ранок ми згадуємо всіх загиблих внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Сьогодні згадуємо мешканця села Карналіївка Білгород-Дністровського району Дробот Ростислава Вікторовича, який загинув від рук російських окупантів у вересні 2023 року. 

Як повідомляє Білгород-Дністровська районна державна адміністрація, народився Ростислав 14 квітня 1992 року. Коли почалось повномасштабне вторгнення, чоловік вирішив не залишатися осторонь та приєднатися до лав ЗСУ аби захищати рідну країну від ворога. Він мужньо та сумлінно виконував свій громадянській та військовий обов’язок, перебуваючи у найнебезпечніших ділянках фронту. 

Ростислава згадують як дуже світлу людину: доброго, врівноваженого, розсудливого та сміливого чоловіка, який мав ще багато планів на подальше життя.

31 серпня 2023 року, в ході бойових дій поблизу населеного пункту Вербове, Пологівського району, Запорізької області, захисник отримав мінно-вибухову травму та був евакуйований до КНП «Запорізька обласна клінічна лікарня». Декілька днів лікарі боролися за життя воїна, але отримані травми виявились занадто важкими. 4 вересня 2023 року серце військового зупинилося.

10 вересня у селі Карналіївка воїна провели в останню путь та поховали на місцевому кладовищі, віддавши йому належну шану. 

Поділитись
Зараз читають