Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Памʼяті тих, кого вбила Росія: Дєміров Семен

02 Січня 2024 09:00
Лілія Биковська
Памʼяті тих, кого вбила Росія: Дєміров Семен

Щоранку о 09:00 в Україні оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання. Кожен ранок ми згадуємо всіх загиблих внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Сьогодні згадуємо уродженця села Криничне Болградського району Дємірова Семена, який загинув від рук російських окупантів у серпні 2023 року.

Семен у 1980 році народився у селі Криничне. Тут він закінчив школу. У рідному селі про Семена відгукуються як по майстра на всі руки, хазяйновитого, відповідального та чуйного чоловіка. Деякий час Семен працював автомеханіком.

Чоловіка мобілізували до лав Збройних сил України навесні 2023 року. Він мужньо боровся із ворогом на сході нашої країни.

Рідні Семена почали хвилюватися, коли він декілька днів не виходив на зв’язок і 17 серпня, на день народження його сина, від нього не було звістки. Трохи пізніше родина отримала страшну звістку про загибель Семена.

15 серпня 2023 року біля села Урожайне Волноваського району Донецької області, під час виконання бойового завдання, в результаті артобстрілу Семен загинув. У нього залишилась мати, дружина та двоє дітей. 

Поділитись
Зараз читають