Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Памʼяті тих, кого вбила Росія: Чебан Ганна

16 Березня 2024 09:00
Лілія Биковська
Памʼяті тих, кого вбила Росія: Чебан Ганна

Щоранку о 09:00 в Україні оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання. Кожен ранок ми згадуємо всіх загиблих внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Сьогодні згадуємо уродженку міста Одеса Чебан Ганну Олексіївну, яка загинула від рук російських окупантів у березні 2024 року.

Як повідомляє платформа Меморіал, 73-річна Ганна Олексіївна була родом із міста Одеса. 43 роки пропрацювала лікаркою-педіатринею у дитячій міській поліклініці №2. Жінка любила свою професію, бо обожнювала діток і завжди була готовою прийти на допомогу. На дозвіллі, зазвичай, Ганна Олексіївна любила вишивати.

У 2011-му жінка втратила чоловіка, який теж був лікарем – хірургом. Через хворобу помер її син. Донька й онука, яку назвали на честь бабусі – Аня – оселилися за кордоном. Під час повномасштабної війни Ганна теж їздила до них, про те повернулася, адже сумувала за домівкою. 

Ганна Олексіївна була дуже чуйною, доброю. Любила спілкуватися. Вона мала авторитет серед колег, завжди готова була підстрахувати. 

Ганна Олексіївна загинула 2 березня 2024 року у власній квартирі на 9 поверсі, коли будинок у місті Одеса, де жила жінка, атакували російські війська ударними безпілотниками

Поділитись
Зараз читають