Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Памʼяті тих, кого вбила Росія: Бурдужа Євген

24 Січня 2024 09:00
Лілія Биковська
Памʼяті тих, кого вбила Росія: Бурдужа Євген

Щоранку о 09:00 в Україні оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання. Кожен ранок ми згадуємо всіх загиблих внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Сьогодні згадуємо уродженця села Старосілля Білгород-Дністровського району Бурдужу Євгена Миколайовича, який загинув від рук російських окупантів у серпні 2023 року.

Євген народився 22 серпня 1977 року в селі Старосілля у багатодітній сім’ї етнічних молдован. Тут він виріс та закінчив школу. У місцевому сільгосппідприємстві працював трактористом. Про це розповів керівник відділу культури та туризму Саратської громади Анатолій Сухарський.

Трохи згодом Євген служив в армії, після якої він повернувся додому та продовжував працювати. Незабаром чоловік прийняв рішення обрати справою свого життя військову службу та підписав контракт із ЗСУ.

Євген пройшов АТО та був учасником ООС. Завдяки цьому він став досвідченим військовослужбовцем. В останні роки Євген з дружиною та трьома дітьми мешкав у Донецькій області. Коли почалося повномасштабне вторгнення, він відправив сім’ю за кордон, а сам встав на захист рідної країни. 

18 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання Євген загинув. У нього залишились три брати, сестра, дружина та діти. 

21 серпня воїна провели в останню путь та поховали у рідному селі на міському кладовищі з усіма військовими почестями. 

Поділитись
Зараз читають