Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Памʼяті тих, кого вбила Росія: Аршер Ігор 

09 Червня 2024 09:00
Лілія Биковська
Памʼяті тих, кого вбила Росія: Аршер Ігор 

Щоранку о 09:00 в Україні оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання. Кожен ранок ми згадуємо всіх загиблих внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Сьогодні згадуємо мешканця села Олександрівка Білгород-Дністровського району Аршера Ігоря Сергійовича, який загинув від рук російських окупантів у липні 2023 року. 

Як повідомляє Білгород-Дністровська районна державна адміністрація, народився Ігор у 1989 році. Хлопець рано втратив батька, який передчасно помер. Відтоді Ігорю довелося подорослішати. 

Він здобув освіту та багато працював. Останні роки чоловік жив та працював у Одесі. Звідти, коли почалося повномасштабне вторгнення, він і приєднався до лав ЗСУ.

Ігор був порядним, працьовитим, добрим та сміливим чоловіком, у якого попереду було ще багато мрій та планів на подальше життя.

3 липня 2023 року на Луганщині під час виконання бойового завдання захисник загинув. 10 липня у селі Олександрівка воїна провели в останню путь та поховали на місцевому кладовищі, віддавши йому належну шану.

Ігоря було посмертно нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня, який офіційно вручили його матері.

Поділитись
Зараз читають