Інтернет-видання Бессарабії

Памʼяті тих, кого вбила Росія: Антонов Віктор

29 Квітня 2025 09:00
Лілія Биковська
Памʼяті тих, кого вбила Росія: Антонов Віктор

Щоранку о 09:00 в Україні оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання. Кожен ранок ми згадуємо всіх загиблих внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Сьогодні згадуємо уродженця села Базар’янка Білгород-Дністровського району Антонова Віктора, який загинув від рук російських окупантів у грудні 2023 року. 

Як повідомляє Тузлівська громада, народився Віктор у селі Базар’янка. У селі чоловік провів своє дитинство і юність, працював, допомагаючи батькам по господарству, а згодом створив й власну родину. Був чудовим та турботливим батьком і чоловіком. 

Починаючи з 2014 року Віктор добровільно встав на захист Батьківщини, доєднавшись до лав ЗСУ. Спершу виконував бойові завдання в зоні АТО, зокрема на Донеччині. Закінчивши контракт, захисник на деякий час повернувся до цивільного життя.

Однак, під час повномасштабного вторгнення вирішив повернутися до служби. Маючи неабиякий досвід, воїн професійно виконував бойові завдання на найгарячіших напрямках фронту. Був надійним побратимом, з якого брали приклад та поважали усі. 

У грудні 2023 року під час чергового бойового виходу в зоні проведення військових дій захисник загинув, отримавши поранення. 

20 грудня військовослужбовця провели в останню путь та поховали у рідному селі на місцевому кладовищі. 

Поділитись
Зараз читають