Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Одеська спецпрокуратура повідомила про підозру в державній зраді та дезертирстві колишньому заступнику начальника центру ВМС ЗСУ

10 Червня 2024 14:01
Олександра Сергєєва
Одеська спецпрокуратура повідомила про підозру в державній зраді та дезертирстві колишньому заступнику начальника центру ВМС ЗСУ

Ексзаступник начальника центру по роботі з особовим складом Центру оперативного (бойового) забезпечення ВМС ЗСУ відкрито відмовився виконувати обов’язки військової служби у Збройних Силах України та перейшов на бік окупантів. Про це повідомила Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Південного регіону.

У березні 2014 року, під час окупації російськими військами території Криму, підполковник, проігнорував вимогу командування та не вирушив до нового  місця дислокації військової частини. 

Замість цього він, приховуючи свою належність до Збройних Сил України, уклав контакт з російськими спецслужбами та досі воює на стороні Росії. 

За останні десять років він служив на різних посадах,  у тому числі на посаді заступника командира полку по роботі з особовим складом військової частини №86863 (68 окремий морський інженерний полк 22 армійського корпусу чорноморського флоту). 

Прокуратура кваліфікувала його дії як державну зраду та дезертирство і повідомила йому про підозру. Назарі він переховується на окупованій території. 

За скоєне йому загрожує від 15 років позбавлення волі до довічного увʼязнення.

Поділитись
Зараз читають