Ніч 28 травня в Одесі та області пройшла без обстрілу.

«Всі постріли, які ви чуєте вночі, а інколи і вдень – не забувайте, що Збройним Силам України треба відточувати свою професійну майстерність. Сили оборони області продовжують виконувати бойові завдання», –  повідомив речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук.

Він нагадав, що російська федерація днями оголосила про псевдо гуманітарні коридори в Чорному морі для іноземних судів. Але, продовжуючи ігнорувати міжнародне морське право, корабельне угруповання росії продовжує блокувати цивільне судноплавство в акваторіях Чорного і Азовського морів, перетворивши їх на зони бойових дій.

«В даний час в акваторії Чорного моря знаходяться як мінімум два ворожі носії крилатих ракет із сумарним залпом до 16 ракет типу «Калібр». В той же час рф цінично оголошує про начебто безпечні маршрути у Чорному морі для цивільних суден. Така заява є маніпуляцією. Держава-агресор не може бути гарантом безпеки, бо з перших днів вторгнення росії в Україну окупанти обстрілювали іноземні торгові судна. Залишаються високими ризики нанесення ракетних ударів по м.Одесі та по області», – звернув увагу речник ОВА.

У регіоні триває контрдиверсійна спецоперація. Є затримані, які перевіряються на причетність до диверсійно-розвідувальних груп супротивника.

Тетяна Терзі

Фото ОК Південь в Фейсбук.