На території невизнаної Придністровської Молдовської Республіки у будівлі так званого Міністерства держбезпеки 25 квітня сталося кілька вибухів. На верхніх поверхах вибило вікна, повідомили в російських та придністровських ЗМІ.

За попередніми даними, постріли були зроблені приблизно о 17:00 з РПГ. Про поранених чи загиблих у МВС не повідомили.

Речник Одеської ОВА Сергій Братчук назвав вибухи у Придністров’ї, підбиті БПЛА та байрактари з тризубом України провокаціями для місцевого електорату. За його словами, ті тубуси, з яких обстрілювали будівлю, належать РФ.

“Ці тубуси російського походження. Це видно якщо придивитися на маркування. Звичайно це не з території України, звичайно це провокація така ж сама, як кілька годин тому було озвучено, що начебто там підбили байрактари та БПЛА українські з тризубами”, – сказав він.

У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України також відреагували на подію. Там заявили, що це провокація, організована ФСБ для нагнітання панічних та антиукраїнських настроїв.

Там планують виправдати війну на території України, або залучити “ПМР” до бойових дій чи використати як територію, з якої російські війська можуть проводити атаки.