Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

На війні загинув уродженець Татарбунарської громади

18 Травня 2024 11:45
Ганна Ковальова
На війні загинув уродженець Татарбунарської громади

Жахлива війна, яку розвʼязала російська федерація на території України, продовжує забирати життя мужніх захисників нашої країни. Цього разу до Татарбунарської громади на щиті повертається військовослужбовець Збройних Сил України Гліб Сєрбінов. Про це повідомили в Татарбунарській міській раді.

Відомо, що солдат Сєрбінов загинув при виконанні бойового завдання в зоні проведення бойових дій. Точну дату та місце поховання воїна буде повідомлено додатково.

“Висловлюємо глибокі співчуття всім рідним та близьким. Це велика втрата для всієї Татарбунарської громади та України. З великою скорботою поділяємо біль втрати. Вічна пам’ять загиблому воїну Глібу. Герої не вмирають!” – зазначили в міській раді.

Земляки згадують про воїна, як про доброго та позитивного чоловіка, “золоту дитину” своїх батьків.

“Царство небесне і вічна світла пам’ять. Про кого можна було казати золота дитина то як раз Гліб і був той золотою дитиною. Спочивай з миром… на завжди залишишся в наших серцях”, – зазначила Тамара Газир-Базан.

“Світла і вічна пам’ять тобі, друже ! Жахлива звістка для всіх – рідних, близьких, друзів … Спочивай з миром…Твого позитиву нам дуже не вистачатиме” – зазначила знайома воїна Марина Новосад. 

Поділитись
Зараз читають