Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

На війні загинув уродженець села Петропавлівка, ветеран АТО Сергій Литинський

01 Грудня 2023 13:03
Алла Корінь
На війні загинув уродженець села Петропавлівка, ветеран АТО Сергій Литинський

Петропавлівська об’єднана територіальна громада знову отримала горісну звістку. 15 листопада під час виконання бойового завдання біля села Сергіївка Сватівського району Луганській області, внаслідок ворожої атаки загинув мешканець села Петропавлівка Литинський Сергій Борисович. Про це повідомила Петропавлівська сільська рада. 

Народився Сергій 31 січня 1987 року в селі Петропавлівка, де і закінчив школу.Після закінчення школи навчався у Ізмаїльському технікумі, де отримав професію електрика. Після здобуття освіти хлопця призвали до армії.

Строкову службу Сергій проходив у місті Калуш Івано-Франківської області. Після армії працював у Київському метрострої. З 2014 по 2015 рік був учасником антитерористичної операції. У 2015 році працював в ТОВ “Агросвіт ТД”.

Сергій виріс у люблячій родині, завжди був опорою для батьків, допомагав їм. Завжди вболівав душею і серцем за рідну Батьківщину, тому з першого дня повномасштабного вторгнення добровільно мобілізувався та пішов захищати рідну землю.

Молодому, енергійному, люблячому життя чоловіку всі плани на майбутнє зруйнувала війна. Його життя обірвалося на 35-ому році.

Петропавлівська ОТГ та інтернет-видання “Махала” висловлює щирі співчуття батькам Сергія Борису Захаровичу і Галині Юхимівні, рідним, друзям, побратимам загиблого воїна. Вічна слава! Світла памʼять.

Поділитись
Зараз читають