Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

НА ПІВДНІ ОДЕЩИНИ З’ЯВИЛИСЯ БІЛБОРДИ «ВОЛЮ ЗАХИСНИКАМ ЗМІЇНОГО!»

20 Липня 2022 16:27
Софія Чебан
НА ПІВДНІ ОДЕЩИНИ З’ЯВИЛИСЯ БІЛБОРДИ «ВОЛЮ ЗАХИСНИКАМ ЗМІЇНОГО!»

З таким закликом на підтримку полонених російською федерацією захисників острова Зміїного з їх фото з’явилися у містах Рені, Ізмаїлі, Болграді, Кілії, Вилковому, Подільську Одеської області, Нововолинську та Луцьку Волинської області, Дунаївці Хмельницької області.

Про що на своїй сторінці у Facebook повідомила активістка з Рені Ярослава Хаджі.


Хлопець цієї дівчини, 21-річний Олександр Куртєв, також – захисник Зміїного, який перебуває у полоні окупантів. Саме його мама Олена Куртєва ще у квітні через соціальні мережі звернулася до президента України Володимира Зеленського та інших чиновників, які займаються обміном військовополонених, с проханням допомогти повернути йому близьку людину.


Проте вже п’ятий місяць, як про молодого хлопця нічого не чути, власне, як і про всіх 75 захисників Зміїного, які перебувають у полоні російських каферів.


Зазначемо, українська влада повертає військовополонених додому поступово, оскільки їхній обмін – складний процес.


«Ми боротимемося за наших захисників Зміїного, доки наших хлопців не повернуть із полону!», – написала на своїй сторінці Ярослава.


Додамо, близькі полонених у соціальних мережах просять поширити хештег «Волю захиникам Зміїного», цим гаслом власне й підписані білборди.


Віримо і сподіваємося на краще!

Підготувала Алла Каріза

Поділитись
Зараз читають