Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

На передовій загинув воїн з Петропавлівської громади Олег Барбуца

26 Червня 2024 18:20
Алла Корінь
На передовій загинув воїн з Петропавлівської громади Олег Барбуца

Горісну звістку отримало село Фараонівка Петропавлівської громади – 21 червня цього року у районі населеного пункту Євгенівка Покровського району Донецької області під час виконання бойового завдання загинув уродженець села Олег Барбуца. Про це журналістці інтернет-видання “Махала” повідомили односельці воїна. 

Барбуца Олег Іванович народився 5 червня 1990 року у селі Фараонівка. Був найменшим у багатодітній (восьмеро дітей) сім’ї. Його батьки все життя сумлінно працювали у місцевому колгоспі, а потім – сільгосппідприємстві. Батько був скотником, а згодом – ковалем. Олег закінчив Фараонівську школу та вирушив у доросле життя. Від праці не ховався, мав позитивну вдачу. Рано одружився, та згодом мав ще один шлюб. У чоловіка було троє дітей. 

Молода родина проживала у Миколаївській області, коли в Україну прийшла війна. З небезпечного місця сім’я переїхала до Одеси. Шукаючи заробітку, Олег працював за наймом, укладав у місті асфальт… Тут, в Одесі, й отримав повістку та був мобілізований на захист України від російської навали. 

Після навчання бойовій справі воювати Олегу довелося недовго – незабаром він загинув, мужньо виконуючи свій військовий та чоловічий обов’язок… 

“Дуже жаль – наш односелець, молодий хлопчина, ще би жити й жити…” – засмучені мешканці Фараонівки. 

Олега буде поховано днями у рідному селі, поряд з мамою…

Поділитись
Зараз читають