Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

НА ОДЕЩИНІ – ТИХО. СИЛИ ОБОРОНИ ВИКОНУЮТЬ ПОСТАВЛЕНІ ЗАДАЧІ

13 Вересня 2022 09:28
Ганна Ковальова
НА ОДЕЩИНІ – ТИХО. СИЛИ ОБОРОНИ ВИКОНУЮТЬ ПОСТАВЛЕНІ ЗАДАЧІ

«Ніч в Одесі та області пройшла без сигналів повітряної тривоги та без обстрілів. Сили оборони продовжують виконувати всі поставленні завдання. Також в регіоні триває контрдиверсійна робота. Затримано людину, що вела антиукраїнську пропаганду в соціальних мережах і виправдовувала повномасштабне вторгнення російської федерації на територію нашої держави. А також зберігала вдома символіку комуністичного режиму. Відкрито впровадження за відповідними статтями Кримінального кодексу. Нагадую колаборантам, що зрада Батьківщини – дуже важкий гріх» – розповів в ранковому зверненні речник керівника Одеської обласної воєнної адміністрації Сергій Братчук.

Найбільшою загрозою для нашого регіону залишаються ракетні удари. Наразі ворог погрожує з боку Чорного моря «калібрами» на чотирьох кораблях-ракетоносіях. Їх сумарний залп понад 30 шт.

Нагадаємо, вчора ворог збільшив кількість кораблів в морі. Останнім часом їх в морі було 2, а вчора було зафіксовано 4 кораблі-ракетоносії та 4 великих десантних кораблі.

Обстановка на фронті на півдні України стабільно напружена, але контрольована. Сили оборони продовжують ведення активних дій та відтискання ворога вздовж всієї лінії фронту.

Ворог продовжує намагання підтягнути запаси боєприпасів та резервів живої сили, вишукує альтернативні шляхи доставки озброєння та техніки.

Протягом бойового дня веденням штурмових дій у напрямках в Миколаївській області з Тернових Под на Любомирівку та із Чкалового на Безіменне противник намагався покращити тактичне положення силами від двох взводів до роти за підтримки танків. В обох випадках успіху не мав, зазнав втрат та відступив.

«Протягом бойового дня ворог продовжував ракетно-артилерійські та мінометні обстріли наших позицій, ворожа авіація нанесла 15 ударів. Незважаючи на це, наші підрозділи утримують займані рубежі, відповідають вогневим ураженням та відбивають спроби противника покращити тактичне положення» – повідомило оперативне командування «Південь».

Нашою авіацією нанесено 2 удари по силах противника в районі Новопетрівки на Херсонщині. Ракетно-артилерійські підрозділи виконали близько 300 вогневих завдань. Ураження спрямовувалися на 3 райони зосередження озброєння та техніки, 2 пункти управління, станцію радіоелектронної боротьби.

«Для розвіювання окупаційних міфів про відновлення мостів, вогневим контролем, застосованим по Антонівському мосту, вкотре було закріплено його непридатність до використання» – повідомило ОК «Південь».

За минулу добу на півдні України ворог втратив 59 рашистів, танк, 5 гаубиць152-го калібру, в тому числі і самохідних – “Мста-Б” і “Мста-С”, командно-штабну машину і машину управління, 12 одиниць іншої авто-бронетехніки.

Читайте також: російські війська, які опинилися практично в оточенні на півдні України, шукають можливості скласти зброю та здатися в полон. Про це  розповіла керівниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.

Поділитись
Зараз читають