Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

НА КОРДОНІ З МОЛДОВОЮ В БОЛГРАДСЬКОМУ РАЙОНІ СПІЙМАЛИ БІЛЬШ ДВОХСТА УХИЛИСТІВ

19 Серпня 2022 11:52
Тетяна Терзі
НА КОРДОНІ З МОЛДОВОЮ В БОЛГРАДСЬКОМУ РАЙОНІ СПІЙМАЛИ БІЛЬШ ДВОХСТА УХИЛИСТІВ

Прикордонники Ізмаїльського загону в Болградському районі на кордоні з Молдовою з початку війни затримали 231 чоловіка призовного віку.

Протягом серпня на ділянці відповідальності відділу прикордонної служби «Болград», що знаходиться в межах Болградської міської громади, Кубейської та Городненської об’єднаних територіальних громадах затримано 13 осіб призовного віку за ч.1 та ч.2 ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

«В період з 24 лютого по сьогоднішній день за спробу незаконного перетинання державного кордону притягнуто до відповідальності 231 особа. Дані правопорушення прикордонниками виявлялися як поза пунктами пропуску, так і в пунктах пропуску «Виноградівка», «Табаки» та «Нові Трояни» за допомогою чужих або підроблених паспортних документів тощо», – повідомили в пресслужбі відомства.

Також, інспекторський склад виявив 30 підроблених тимчасових посвідчень військовозобов’язаних, студентських квитків тощо, що на думку їх пред’явників надавало б право виїзду за кордон.

До кримінальної відповідальності за ст.332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України» притягнуто дві особи, ще п’ятьом «провідникам» оголошено підозру за сприяння незаконного перетинання державного кордону України. Загалом за компетенцією направлено 22 повідомлення по злочинам, передбачених вищевказаною статтею. Окрім цього, за ознаками злочину, передбаченого ст. 336 ККУ «Ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період», направлено 2 повідомлення.

Прикордонники Ізмаїльського загону закликають дотримуватись норм законодавства України та попереджають, що за порушення державного кордону, а також сприяння у цьому іншим особам настає юридична відповідальність.

Поділитись
Зараз читають