Військовослужбовиці на параді до Дня незалежності маршируватимуть в інших туфлях — зі шнурками і нижчим підбором. Про це розповів міністр оборони України Андрій Таран під час засідання Кабінету міністрів 7 липня, передає Новое время.


За словами Тарана, минулого тижня було розроблено новий зразок туфель, бо взуття на високих підборах «дійсно незручне». Шнурки не дають їм впасти з ноги під час ходьби і дозволяють враховувати різну повноту стопи. Також в нових туфель «набагато менший підбор».

Міністр висловив надію, що найближчим часом буде виготовлено експериментальне взуття для комплектації «коробки» військовослужбовиць, а пізніше цю модель зможуть прийняти за основу і видаватимуть її всім жінкам-військовим.


«Наказ щодо встановлення форми одягу для військовослужбовиць, який передбачав саме такі туфлі, було ухвалено ще в 2017 році. Це звичайні жіночі туфлі для парадної форми одягу», – додав міністр, коментуючи скандал.


Скандал навколо взуття військовослужбовиць розгорівся після публікації фото з репетиції параду, на яких вони марширували в туфлях на високих підборах.

Пізніше міністр оборони Андрій Таран запевнив, що жінки-військовослужбовці не маршируватимуть у цьому взутті.
У Міноборони пояснили, що парадна форма одягу військовослужбовиць передбачає підбори – її було затверджено наказом Міноборони від 20 листопада 2017 року.

Нагадаємо, новина про «марш на підборах» викликала резонанс в суспільстві і шквал критики.

Фото зі сторінки Алексея Арестович в Фейсбук.