Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Мешканців Болградського району закликають підписати петицію про надання звання Героя України полеглому воїну-земляку

Мешканців Болградського району закликають підписати петицію про надання звання Героя України полеглому воїну-земляку

Дружина захисника з села Новотарутине Крочмарюка Олександра Івановича, який загинув від рук російських окупантів у листопаді 2023 року, звернулась до президента України з проханням надати її чоловіку звання Героя України.

 «Шановний пане Президенте, прошу Вас присвоїти почесне звання Героя України моєму чоловіку Крочмарюку Олександру Івановичу, солдату 67 бригади, 3 взводу, 2 роти, який загинув 08 листопада 2023 року у н.п. Діброва Сєвєродонецького району Луганської області при виконанні бойового завдання. Для мене він вже Герой. Але хочу, щоб пам’ять про нього залишилась назавжди, він цього заслуговує», – написала жінка.

Олександр народився у багатодітній родині 19 липня 1986 року у селі Новотарутине.

До повномасштабного вторгнення Олександр працював в Одесі різноробочим – лагодив техніку, ремонтував, а також міг будувати. Він був працьовитим, комунікабельним, чуйним і дуже добрим.

У квітні 2023 року чоловіка призвали на військову службу і він не вагаючись встав на захист держави. Незадовго до загибелі він приїздив додому у відпустку, тоді дружина, батько та сестри бачили його востаннє.

14 листопада Олександра провели в останню путь та поховали у рідному селі.

Підписати петицію та віддати останню шану мужньому захиснику можна за посиланням.

Поділитись
Зараз читають