Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Мешканців Болградського району просять підтримати петицію про посмертне присвоєння звання Героя України земляку

20 Лютого 2024 15:30
Наталя Іванова
Мешканців Болградського району просять підтримати петицію про посмертне присвоєння звання Героя України земляку

На офіційному сайті Президента України створена петиція про надання почесного звання Героя України (посмертно) уродженцю села Делень Болградського району, солдату 28-ої окремої механізованої бригади Панайотову Миколі Васильовичу. Про це повідомляє інтернет-видання “Махала”.

Відповідну петицію створила сестра полеглого захисника Домнікія Панайотова.

«Микола сумлінно виконував свій обов’язок громадянина України, до останнього подиху був вірним своїм побратимам та державі. Перебуваючи у зонах активних бойових дій, він ніколи не скаржився на труднощі, а навпаки – старався бадьорити усіх, підтримувати бойовий дух, переконуючи, що все буде добре. Він віддав усе за кожного з нас, за вільну Україну та мир. Віддав своє життя, маючи ще стільки планів та нездійснених мрій. Панайотов Микола – Герой, який заслуговує на звання «Герой України»», – пояснила свою мотивацію сестра військового. 

Нагадаємо, Микола Панайотов народився у селі Делень 17 вересня 1992 року. У рідному селі його добре знали, адже він багато років грав у складі місцевого футбольного клубу, брав участь у чемпіонатах та мав багато нагород. 

22 квітня 2023 року його призвали на війну і він не вагаючись пішов боронити країну.  30 вересня захисник потрапив під мінометний обстріл в районі населеного пункту Курдюмівка Бахмутського району, від якого загинув. 

Петицію було створено лише сьогодні, тож вона встигла набрати лише майже 200 голосів з 25 тисяч необхідних.

Віддати шану захиснику-земляку та підписати петицію можна за посиланням.

Поділитись
Зараз читають