Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Мешканці Сарати звернулися до Президента з проханням надати звання Героя України своєму земляку Олександру Доносу

23 Березня 2024 13:05
Ганна Ковальова
Мешканці Сарати звернулися до Президента з проханням надати звання Героя України своєму земляку Олександру Доносу

Сестра загиблого військовослужбовця Олександра Доноса з селища Сарата Наталя Кривцова на сайті офіційного інтернет-представництва Президента України створила електронну петицію з проханням надати загиблому брату звання Герой України з присвоєнням ордена “Золота Зірка”. Про це повідомляє інтернет-видання “Махала”.

Олександр Донос був солдатом 110 окремої Механізованої Бригади імені генерала-хорунжого Марка Безручка, 1 самохідної артилерійської батареї самохідного артилерійського дивізіону. Як зазначила Наталя, Олександр приєднався до лав ЗСУ на початку повномасштабного вторгнення добровільно. У мирному житті був здібним будівельником, вірним другом, люблячим батьком і чоловіком.

4 лютого 2024 року під час боїв біля міста Авдіївка Покровського району, що на Донеччині, воїн загинув.

“Під час обстрілу Олександр пішов рятувати важко пораненого побратима, в цей час їх знов обстріляли. Олександр врятував свого друга, але сам загинув отримавши численні осколкові поранення, не сумісні з життям. Ціною свого життя він врятував двох людей, а сам загинув, прийнявши весь удар на себе. У солдата залишилась дружина та дві дуже маленькі донечки.Мати й тато залишилися без сина, а я сестра, втратила молодшого брата”, – зазначила Наталя в тексті петиції. 

Підписати петицію та віддати останню шану воїну можна за посиланням. Для цього необхідно:

1. Перейти за посиланням.
2. Авторизуватися за допомогою Дії, електронного підпису або Bank ID НБУ
3. Після успішної авторизації повернутися в браузер, де було відкрите посилання петиції. Якщо авторизація пройшла успішно, то Ви побачите ваші особисті дані.
4. Натиснути «Продовжити»
5. Натиснути «Підписати»

Поділитись
Зараз читають