Інтернет-видання Бессарабії

Майже 11 місяців його чекали вдома: в Ізмаїлі відкрили меморіальну дошку В’ячеславу Коновалову

30 Серпня 2026 15:45
Ганна Ковальова
Майже 11 місяців його чекали вдома: в Ізмаїлі відкрили меморіальну дошку В’ячеславу Коновалову

29 серпня, у День пам’яті Захисників і Захисниць України, в Ізмаїлі відкрили меморіальну дошку на честь полеглого Захисника України В’ячеслава Коновалова. Її встановили на будівлі школи №10, де він навчався. Про це повідомив міський голова Андрій Абрамченко.

На церемонії відкриття дошки були присутні рідні, друзі, однокласники, педагоги та представники громади. Пам’ять В’ячеслава Коновалова вшанували хвилиною мовчання.

Право відкрити меморіальну дошку надали матері полеглого воїна — Наталі Петрівні.

В’ячеслав Коновалов народився та виріс в Ізмаїлі. Після закінчення школи №10 здобув професію газозварювальника у сьомому училищі та працював на БТО флоту УДП. Також проходив строкову військову службу десантником.

Влітку 2023 року В’ячеслав долучився до Сил безпеки та оборони України. Він воював на Донецькому напрямку та був нагороджений медаллю «Учасник бойових дій. Ветеран війни».

У травні 2024 року зв’язок із військовослужбовцем обірвався. В’ячеслав зник безвісти, а його батьки та молодший брат майже 11 місяців жили в надії, що він живий і повернеться додому.

Згодом стало відомо, що Захисник загинув, виконуючи бойове завдання із захисту України.

Поділитись
Зараз читають