Відбулося перше засідання Регіональної дитячої ради при Одеській обласній державній адміністрації. Про це повідомив на сторінці в «Фейсбук» голова департаменту освіти та науки облдержадміністрації Олександр Лончак.


«Як добре, що було живе, емоційне спілкування з дітками. Та що там казати, навіть справжня незапланована пресконференція!», – повідомив він, пояснивши, чому виникла ідея створити Регіональну дитячу раду. – Адже ми, дорослі, часом самовпевнено вважаємо, що добре розуміємо наших дітей, їх думки, почуття, переживання, але насправді це не завжди так».


Членами Регіональної дитячої ради піднімалися проблемні питання, зокрема щодо протидії булінгу в закладах освіти, захисту прав дітей, надання творчій молоді безкоштовного хабу, допомога в підготовці до ЗНО, збереження функціонування музичних шкіл на території новостворених громад, підтримка і можливість розвитку діток з особливими освітніми потребами та ін.

На питання дітей відповідали Олександр Лончак і в.о. начальника служби у справах дітей ОДА Наталя Утюпіна. Також вони розповіли школярам про ті проекти, які втілює область для підтримки обдарованої учнівської молоді і пообіцяли залучати до роботи у наступних засіданнях інших представників влади, громадських діячів, благодійні фонди, депутатів всіх рівнів.


Нагадаємо, що серед членів ради є і представники Бессарабії