У своєму зверненні, 10 квітня, Президент України Володимир Зеленський акцентував увагу українців на тому, що наша армія захищається та відповідає на удари. Також Президент відмітив, що Україна отримує допомогу та абезпечує максимальну увагу світу до наших потреб.

“Робимо все, щоб притягнути до відповідальності кожного покидька, який прийшов на нашу землю під російським прапором і вбивав наших людей. Катував наших людей. Руйнував наші міста. Мародерив і знущався”, – Володимир Зеленський.

Лідер країни розповів, що Російські військові добрехались уже до того, що й після більш як шести тижнів війни стверджують, що нібито не влучили по жодному із цивільних обʼєктів!

“Вони бояться визнати, що вся російська політика щодо України протягом десятків років була помилковою і тільки зруйнувала все, що було в Росії у відносинах з Україною від попередніх часів. Щоб не визнавати помилки, вони робили нові помилки. Коли людям не вистачає сміливості, щоб визнати свої помилки, вибачитися, адаптуватися до реальності, навчитися, вони перетворюються на монстрів. А коли світ це ігнорує, монстри вирішують, ніби це світ повинен адаптуватись під них. Україна все це зупинить”, – пообіцяв Зеленський.

Зі слів Президента, настане день, коли їм доведеться все визнати. Визнати правду. Президент України акцентував увагу, що на всіх напрямках у нас є алгоритми дій – оборона, дипломатія, економіка, інформаційне протистояння, юридична відповідальність.

“Наступний тиждень буде не менш важливим, ніж цей, ніж попередні. Російські війська перейдуть до ще більш масштабних дій на сході нашої держави. Можуть використовувати проти нас іще більше ракет, іще більше авіабомб. Але ми готуємося до цих їхніх дій. Ми будемо відповідати. Будемо ще активніше забезпечувати Україну зброєю. Будемо активнішими на міжнародній арені. Будемо ще більш активні інформаційно”