Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Ізмаїльський район не знімає жалоби: на війні загинув захисник Олександр Юраш

Ізмаїльський район не знімає жалоби: на війні загинув захисник Олександр Юраш

10 січня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Райгородка Луганської області загинув 46-річний мешканець села Трудове Кілійської громади, солдат Юраш Олександр Володимирович. Про це повідомив очільник громади В’ячеслав Чернявський. 

На війну Олександр пішов добровольцем, бо хотів миру на рідній землі. Понад усе він хотів вигнати окупантів з України, тому завзято і мужньо виконував свій військовий обов’язок. 

Лише декілька місяців тому ізмаїльські волонтери передали Олександру позашляховик, щоб він, у складі танкової окремої бригади, разом із побратимами міцно стояли на захисті української землі. Але тепер його війна звершена – він приєднався до небесного війська. 

У жалобі залишилися батьки, брат, дружина та діти. Це непоправна втрата для усіх, хто його знав. 

Дружина рідного брата загиблого захисника Наталя Біла поділилася своїми спогадами про Олександра. 

«Саша Юраш – це брат мого чоловіка, єдиний рідний братушка який у нього є. Мій кум, його з дружиною ми з чоловіком вінчали, а потім хрестили його діток. Мій друг дитинства, з яким ми виросли на одній вулиці і з малих років ми мріяли, планували своє доросле життя. Серед нас він був найстарший і ми його слухалися, а він був справедливим і завжди нас малих захищав. В кіно відпускали батьки, бо ми йшли з Сашком і він за нас відповідав. 

Він ніколи не скаржився на життя, на холодну погоду, ніколи не говорив що йому важко. Сашка поважали і любили в рідному селі,  його обожнювали в нашому офісі волонтерів, його поважали побратими з якими він пліч-о-пліч  воював. Це великий біль і велика втрата для сотні людей», – написала Наталя.

Про дату та час прибуття кортежу із тілом загиблого земляка та чину поховання воїна буде повідомлено додатково.

Охочі допомогти родині фінансово можуть надсилати кошти на картку дружини полеглого захисника: 5168 7574 0941 7161 (Інна Юраш)

Поділитись
Зараз читають