Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

ІНФОРМАЦІЙНА ГІГІЄНА ПІД ЧАС ВІЙНИ:ПРОСТІ ПОРАДИ, ЯКІ НАБЛИЗЯТЬ НАС ДО ПЕРЕМОГИ

08 Березня 2022 15:20
Софія Чебан
ІНФОРМАЦІЙНА ГІГІЄНА ПІД ЧАС ВІЙНИ:ПРОСТІ ПОРАДИ, ЯКІ НАБЛИЗЯТЬ НАС ДО ПЕРЕМОГИ

Інформаційна гігієна рятує життя. Особливо в такий час, коли на просторах інтернету йде ще і інформаційна війна. П’ять правил для кожного українця.

1️⃣ Перераховуйте кошти на допомогу армії чи населенню офіційним установам. Наприклад, через відповідну послугу в застосунку Дія — «Допомога армії».

2️⃣ Не повідомляйте своє місцерозташування та розташування наших військових вашим близькими, телефоном чи в месенджерах. Це може бути використано ворогом. Достатньо сказати, що ви живі-здорові.

3️⃣ Подбайте про додаткові джерела інформації, щоб бути в курсі подій в Україні. Ворог руйнує та захоплює телерадіосигнал, щоб транслювати пропаганду. Щоб мати доступ до новин, користуйтеся Дія TV у застосунку Дія, де 24/7 висвітлюється війна росії проти України.

4️⃣ Не поширюйте в соцмережах неперевірені новини та не сійте паніку. Перевіряйте інформацію. Не пишіть у стані афекту. Зберігайте спокій. Спробуйте заспокоїти близьких, які піддалися паніці чи повелися на гучну «сенсацію».

5️⃣ Якщо побачите в соцмережах російську пропаганду — заблокуйте такий пост, подайте скаргу на нього або додавайте аккаунт у бот СБУ для блокування 👉 @black_listUA_bot.

Все буде Україна!

Поділитись
Зараз читають