Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

ГУМЕНЮК ПРО СИТУАЦІЮ В ХЕРСОНІ: ТРИВАЄ БОЙОВА РОБОТА

11 Листопада 2022 15:52
Ганна Ковальова
ГУМЕНЮК ПРО СИТУАЦІЮ В ХЕРСОНІ: ТРИВАЄ БОЙОВА РОБОТА

Ситуація в Херсоні демонструє, що це місто було і буде нашим. Наразі триває бойова робота, а тому військові зберігають інформаційну тишу.

Про це повідомила начальниця Об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталя Гуменюк в ефірі телемарафону.

На питання журналістів, про те, що українські прапори вже в Херсоні та що це може означати, вона відповіла:

“Вони означають, що Херсон – це Україна, це означає, що херсонці мають витримку, яку ми завжди просимо мати під час військової операції і ми вдячні за те, що вони витримали цей момент і наразі дають такі прозорі натяки на те, що в нас буде не тільки хороший день, а і хороший сон”.

При цьому на уточнююче питання, чи Херсон наш (мається на увазі, чи взяли українські бійці місто під свій контроль), Гуменюк ухилилася від відповіді, адже робота бійців триває.

“Він і був нашим завжди, просто тимчасово окупованим. Наразі триває військова бойова робота, вона досить важка і потужна. Але місцеві жителі демонструють, що вони підтримують саме цю роботу”, – підсумувала Гуменюк.

Нагадаємо, сьогодні у ЗМІ з’явилася інформація про те, що українські війська увійшли до міста Херсон.

Натякнула на визволення Херсону й Верховна Рада, опублікувавши на своїх сторінках пост:

Втім, офіційного підтвердження щодо того, що Херсон повернувся додому поки що немає. В інтернеті продовжують ширитися ролики з міста з українськими прапорами і символікою, люди обіймають українських бійців, та скандують патріотичні гасла.

Поділитись
Зараз читають