Інтернет-видання Бессарабії

Голова ДПСУ отримав подяку “Зміїний дома”

05 Листопада 2025 11:01
Ганна Ковальова
Голова ДПСУ отримав подяку “Зміїний дома”

Днями Голова Держприкордонслужби генерал-лейтенант Сергій Дейнеко зустрівся з представниками ГО «Про тих, про кого мовчать» та сімʼями звільнених з полону захисників. Докладніше про це розповіли у пресслужбі ДПСУ.

Під час зустрічі рідні прикордонників, які пройшли російський полон, обговорили важливість підтримки кожного на цьому складному шляху. Серед присутніх був прикордонник Ізмаїльського загону старший сержант Володимир Гутник, який перебував у російському полоні з 24 лютого 2022 року аж до 30 грудня 2024-го. Попри виснаження, він не зламався і сьогодні розпочинає життя з нового аркуша і продовжує нести службу у лавах ДПСУ.

«Саме завдяки вашій підтримці хлопці витримали знущання й сьогодні вдома», – подякував рідним Сергій Дейнеко. А вони, своєю чергою, подякували керівництву ДПСУ за небайдужість та допомогу у поверненні з російської неволі їх чоловіків – голова ГО Богдана Маслова вручила очільнику відомства відзнаку «Зміїний вдома» та Подяку від сімей визволених з полону прикордонників.

Поділитись
Зараз читають