Інтернет-видання Бессарабії

До Ізмаїла на щиті повернувся боєць Азову Дмитро Луценко 

До Ізмаїла на щиті повернувся боєць Азову Дмитро Луценко 

Сьогодні, 1 липня, проводжатимуть в останню путь старшого механіка-водія 3-го взводу спеціального призначення 2-го батальйону спеціального призначення старшого солдата Дмитра Олександровича Луценка, який загинув під час виконання бойового завдання в зоні проведення бойових дій. Про це повідомила пресслужба Ізмаїльської РДА. 

Дмитро народився у Маріуполі та був єдиним сином у родині. Після школи здобув освіту автослюсаря та влаштувався працювати на СТО у рідному місті. 

Його пристрастю були робота та мотоцикли, а найбільшою цінністю — сім’я. Свою майбутню дружину він вперше побачив ще у шкільні роки: вона тоді навчалась у шостому класі, а він — у сьомому. Спершу їх поєднала дружба, потім — стосунки, які з часом переросли у спільне життя. Офіційно ж подружжям вони стали лише у березні цього року — вже в Ізмаїлі, куди змушені були переїхати у квітні 2022 року, залишивши рідний Маріуполь через повномасштабну війну.

В Ізмаїлі Дмитро швидко освоївся — знайшов роботу та друзів. Але сидіти у тилу довго не зміг, тож у 2024 році він добровольцем пішов до «Азову», аби визволити рідний Маріуполь, де залишились його батьки. 

Проте побачити звільнений Маріуполь захиснику не судилося — Дмитро загинув від рук російських окупантів.

Сьогодні, 1 липня, Ізмаїл проведе в останню путь Луценка Дмитра Олександровича («Луцика»).

О 10:10 відбудеться відспівування та прощання на площі ритуальної служби «Гранд» по вул. Коцюбинського, 122.

Об 11:00 ритуальний кортеж вирушить у місто, де містяни зможуть гідно вшанувати подвиг захисника.

Після цього кортеж вирушить до Києва, де Дмитра Олександровича Луценка буде поховано на Алеї Слави.

Поділитись
Зараз читають