Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

До Арцизької громади на щиті повертається 24-річний захисник

16 Березня 2024 10:50
Ганна Ковальова
До Арцизької громади на щиті повертається 24-річний захисник

Арцижчина в жалобі: додому в рідне місто востаннє повертається 24-річний воїн Мікулін Валентин Сергійович. Про це повідомила Арцизька міська рада.

Валентин народився в Арцизі 17 листопада 1999 року. До мобілізації жив та працював в Одесі. Після приєднання до ЗСУ ніс службу на передовій. 19 лютого 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Кринки Херсонської області воїн загинув.

Молодий, хоробрий, добрий та позитивний. Надійний друг і товариш. Саме таким він залишиться у спогадах близьких, рідних та побратимів. До останнього подиху він мужньо виконував свій військовий обов’язок”, – зазначив міський голова Арциза Сергій Парпуланський.

Церемонія прощання з загиблим військовим відбудеться 18 березня за адресою: м. Арциз-2, вул.. Калмикова 37/18 о 12:00.

Сергій Парпуланський закликає усіх небайдужих мешканців міста взяти участь у церемонії прощання, утворити живий коридор шани на останньому шляху воїна за наступним маршрутом:

  • о 9:15 від Арцизької лікарні вздовж вул. Добровольського, вул. Соборна до храму Святого апостола та євангеліста Іоанна Богослова
  • об 11:00 від храма Святого апостола та євангеліста Іоанна Богослова (вул. Соборна) вздовж вул.Свободи у напрямку руху до м. Арциз-2. 
Поділитись
Зараз читають