Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

ЧОМУ ДОРОГОВАРТІСНИЙ КОМП’ЮТЕРНИЙ ТОМОГРАФ ХОЧУТЬ ПЕРЕДАТИ З БІЛГОРОДА-ДНІСТРОВСЬКОГО ДО ЧОРНОМОРСЬКА?

31 Жовтня 2021 11:12
Тетяна Терзі
ЧОМУ ДОРОГОВАРТІСНИЙ КОМП’ЮТЕРНИЙ ТОМОГРАФ ХОЧУТЬ ПЕРЕДАТИ З БІЛГОРОДА-ДНІСТРОВСЬКОГО ДО ЧОРНОМОРСЬКА?

25 жовтня відбулося засідання Комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної держадміністрації, в ході якої було прийнято рішення, звернутися до МОЗ з проханням перерозподілити комп’ютерний томограф (КТ) з Білгорода-Дністровського у місто Чорноморськ. Про це повідомляє Ізбірком.

Комплекс обладнання комп’ютерної томографії Somatom марки Simens вартістю майже 19 млн гривень прибув до Білгорода-Дністровського ще 25 лютого. Це обладнання – німецький сучасний високопродуктивний мультизрізовий томограф, який забезпечує високу діагностичну якість зображення незалежно від складності клінічного завдання.

Проте згідно з протоколом засідання комісії, КТ не використовувався через те, що наявна потужність електричних мереж закладу не в змозі забезпечити одночасно роботу томографу та рентгену. 

Тож Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації має підготувати листа до Міністерства охорони здоров’я України щодо перерозподілу комп’ютерного томографу Siemens Somatome go.Тор (64 зрізи) Комунальному некомерційному підприємству «Чорноморська лікарня» Чорноморської міської ради Одеської області», в якому приміщення приймального відділення відповідають технічно-санітарним вимогам для встановлення та введення в експлуатацію зазначеного обладнання.

Фото ілюстративне.

Поділитись
Зараз читають