Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Буду тримати зброю до перемоги: морпіх 88 батальйону боронить країну з 2015 року

09 Червня 2024 17:00
Ганна Ковальова
Буду тримати зброю до перемоги: морпіх 88 батальйону боронить країну з 2015 року

53-річний військовий водій з Одещини залишив дружину й трьох донечок та разом з 32-річним сином пішов захищати український кордон від окупантів. Про свій військовий шлях та мрії на майбутнє він розповів в ефірі телемарафону.

Журналістам Сергій розповів, що вже не пам’ятає мирного життя, адже взяти до рук зброю йому довелося ще у 2015 році. У перший день повномасштабного вторгнення він поцілував дружину та доньок і знову вирушив на фронт. Каже, що був до цього готовий.

“У мене й у тих, хто зі мною вернувся з АТО, були зібрані рюкзаки. Ми усі розуміли, що конфлікт не сплине, а загостриться й нам усім доведеться знову захищати країну. А відмовитися я не зміг, адже в мене родина, якій я хочу подарувати мирне небо. Та й взагалі, коли до мене підійде онучка та запитає, що я робив під час війни, я хочу, щоб мені було що їй відповісти”, – розповів Сергій.

Його родина заробляє фермерством, тож дружині було важко його відпустити, адже без чоловіка складно працювати на землі. Але вона та доньки врешті решт благословили його, але за умови, що він кожного дня буде їм дзвонити, та казати, що він живий. Так він й робить, а якщо не вдається зателефонувати, то надсилає смайлик, щоб його дівчата були спокійні.

Головною мрією захисника є подорож з коханою дружиною по світу. Спочатку він планує відвезти її на Говерлу, щоб побачити світ з висоти. Але все лише після перемоги, адже, як каже Сергій, він буде тримати зброю до тих пір, поки не зможе подивитися на світ очима вільного українця.

Поділитись
Зараз читають