Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Болградські морпіхи отримали перші у 2024 році два дрони від волонтерів (Фото) 

14 Лютого 2024 14:00
Софія Чебан
Болградські морпіхи отримали перші у 2024 році два дрони від волонтерів (Фото) 

Волонтерка з міста Болград Оксана Кілафли передала перші у 2024 році два дрони військовим. Про це повідомляє інтернет-видання “Махала. 

Зазначимо, що дрони – це розхідні матеріали на війні. Їх багато не буває, бо вони частково виконують функцію розвідки та скидання боєприпасів. Саме тому потреба в нових безпілотниках завжди актуальна.

“Хочу подякувати кожному, хто донатить на постійній основі. Є колективи, які переводять одноденну заробітну плату кожного місяця. Це Болградська міська рада та Болградська лікарня. Також хочу відзначити підприємство “Вітал профі”, працівники якого кожен місяць донатять певну суму грошей та закликати інші підприємства долучитися до доброї справи. Дякую комунальному закладу “Центр культури та дозвілля” за донати, бо не один захід не проходить без збору коштів для 88 окремого батальйону морської піхоти. Окрім цього нещодавно учні Болградської гімназії ім. Г. С. Раковського зібрали під час шкільного ярмарку і передали мені 50 000 гривень. Ці два дрони – це спільна робота кожного, хто донатить на ЗСУ”, – розповіла Оксана Кілафли.

Під час передачі дронів військовим, капітан Юрій Романюк зазначив, що батальйону на передовій крім дронів ще потрібні РЕБи (радіоелектронна протидія/радіоелектронне придушення).

“Дрони –  дуже велика допомога і ми дуже вдячні людям, які нас підтримують. Ваша підтримка мотивує воїнів. Запитів багато, потрібні РЕБи, FPV-дрони, звичайні дрони, тому не забувайте донатити”, – подякував капітан Юрій Романюк. 

Оксана Кілафли закликає усіх не прийняти донатити ні на мить.

“Сьогодні на рахунку благодійного фонду “Ліга добрих справ ЮА” чотири тисячі гривень, але я вірю, що ми з вами швидко назбираємо знов велику суму. Ми продовжуємо проводить лотереї, а ви не забувайте донатити. Хочу також нагадати, що крім рахунку благодійного фонду, свій донат можна скинути й на МоноБанку. До речі, там ми майже зібрали кошти на черговий дрон. Посилання на МоноБанку”, – підкреслила Оксана Кілафли. 

Рахунок благодійного фонду «Ліга добрих справ ЮА»:

Найменування отримувача: БФ “ЛIГА ДОБРИХ СПРАВ ЮА”
Код отримувача: 44724712
Рахунок у форматі згідно стандарту IBAN: UA623052990000026002044915646
Назва Банку: АТ КБ “Приватбанк”
Призначення платежу: благодійний внесок.

Поділитись
Зараз читають