Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПЕРШИМ ЗВІТУВАВ ПРО 100 ДНІВ РОБОТИ

09 Березня 2021 16:23
Тетяна Терзі
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПЕРШИМ ЗВІТУВАВ ПРО 100 ДНІВ РОБОТИ

Про перші результати своєї роботи на посаді міського голови Віталій Граждан поінформував містян під час телеефіру на «Першому муніципальному телеканалі».


Також звіт розміщений на сайті міста та на його особистій сторінці у Фейсбук. Він став першим хто, звітував про роботу. Поки що звітів ми не бачили і не чули не від кого з новообраних керівників громад.
Правда, у ролику звітував він російською. Сподіваємось, що і це виправить.


Про що говорив Віталій Граждан?


“22 лютого виповнилося 100 днів моєї роботи на посаді міського голови. Але через щільний графік, тільки зараз дійшли руки підвести перші підсумки та окреслити перспективи. З першого дня в своїй роботі я зосередився відразу на декількох основних векторах і пріоритетах на шляху виведення міста з глибокої кризи.
Перше: Зробити міську владу більш відкритою для людей;
Друге: Виведення з кризи житлово-комунального господарства міста;
Третє: Пошук додаткових джерел наповнення, а також способів оптимізації бюджету;
Четверте: Турбота про здоров’я людей і рішення проблем в сфері охорони здоров’я;
П’яте: Ремонт всіх доріг в місті;
Шосте: Наведення порядку і чистоти в місті.
Ми з командою взяли стрімкий темп і зменшувати обороти не збираємося. Мене особисто дуже надихає ваша величезна підтримка, яку я вже добре відчуваю. Разом ми зможемо змінити наше місто на краще!
Будь ласка, знайдіть 12 хвилин часу і подивіться мій відеоролик. У ньому я докладно розповів про конкретні результати роботи, чого вдалося досягнути, що зробити, яким проектам було дано старт і що ще ми з командою запланували».

Поділитись
Зараз читають