В Чорноморській операційній зоні триває блокування судноплавства, ворожі кораблі тримають під загрозою ракетних ударів майже всю територію України. Проце повідомляє ОК «Південь».

На чотирьох надводних кораблях та двох підводних човнах –  сорок крилатих ракет типу «Калібр». Поряд з ними – два великих десантних кораблі.

На Одещині ворог продовжує інформаційний деструктив різноманітними вкидами та маніпуляцією свідомості цивільного населення щодо імовірної біологічної загрози регіону чи то через поширення інфекційних хвороб, чи то через провокації військових із руйнуванням проблемних могильників.

«Не піддавайтеся паніці і провокаціям, сприймайте критично і виважено інформацію, довіряйте тільки достовірним офіційним джерелам і силам оборони. Ворог намагається загрожувати руйнуванням не тільки інфраструктури, а й стійкості незламного народу», – говориться в повідомлені.

Одеська військова адміністрація порадувала шанувальників театру.

«З метою підтримки діячів культури та мистецтва  на разі розглядається можливість відкриття для роботи декотрих театрально-видовищних закладів міста Одеси», – розповіли в ОВА.

Планується відкрити лише ті заклади сфери культури, в яких наявні захисні укриття та сховища на випадок повітряної тривоги. І на самі заходи буде допущена така кількість відвідувачів, яка відповідає кількості місць в наявних укриттях.

«То ж ми наближаємо нашу перемогу і мир не тільки тим, що наші Збройні Сили очищають Україну від орди, але й тим що робимо це, не втрачаючи людяності, гідності і любові – відновлюючи культурне життя Одещини і посилюючи мистецький фронт», – сказав речник Одеської ОВА Сергій Братчук.

Нагадаємо, ворог розповсюджує фейки, що нібито в Кілії спалах холери, а влада це приховую.