Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

МАХАЛА-ДРУЖБА ОТРИМАЛА ПЕРЕМОГУ В ТУРБО-БАТЛАХ

17 Вересня 2021 17:57
Тетяна Терзі
МАХАЛА-ДРУЖБА ОТРИМАЛА ПЕРЕМОГУ В ТУРБО-БАТЛАХ

Колектив видання Махала та районної газети Дружба отримав перемогу в «Турбо-батлах» – навчальній грі-змаганні між редакціями заради розвитку реформованих медіа та підвищення їх ефективності у житті своїх громад, які організували “Тернопільский прес-клуб” та Агенція медійного росту “Або”.

Махала-Дружба” змагалися за перемогу з редакціями газети “Городоцький вісник” Хмельницької області,
“Нове життя” Харківської області, “Голос Лановеччини” Тернопільської області, “Трудівник Полісся” Хмельницької області, “Прапор” Житомирської області, «Ваш Голос Прикарпаття» Львівської області, «Наше время» Одеської області.

13 тижнів ми виконували завдання менторів, згідно дедлайну публікували матеріал та отримували оцінку.

Теми статей, які ми описували підняли на поверхню проблеми міста та громади – «Мусорный конфликт: почему жители сел Болградской громады не хотят заключать договора на вывоз твердых бытовых отходов» – о трудном процессе заключения договоров на вывоз мусора.

«Хвостик» улицы с фамилией основателя Болграда», «Болград цветущий: активисты и власть о том, что не так с озеленением города» – о желании жителей города видеть свой город красивым.

Рейтинг: 5 худших тротуаров города.

Также писали про людей “Три холма” Натальи и Сергея Водник: история в том, как одна семья объединил земляков .

Спілкувалися з активістами Болград цветущий: активисты и власти  о том, что не так с озеленением города.

Робили соціальний експеримент Социальный эксперимент: в болграде людям с инвалидностью практически все недоступно.

Ми вдруге мали змогу брати участь в турбо-батлах, минулого року посіли друге місце, цього ж згідно турнирної таблиці стали кращими.

Рухаємось далі. До речі, приз, який отримала редакція, дасть можливість робити цікавий контент. Це квадрокоптер для зйомок з повiтря. Тому на наших гляжачiв чекає багато цiкавого.

Поділитись
Зараз читають