Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

ЗМІНЕНО ПРОЦЕДУРУ БРОНЮВАННЯ ВІЙСЬКОВОЗОБОВ’ЯЗАНИХ В АГРОСЕКТОРІ. ЧИ ТРЕБА ЗВЕРТАТИСЯ ДО ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ?

02 Жовтня 2022 13:00
Тетяна Терзі
ЗМІНЕНО ПРОЦЕДУРУ БРОНЮВАННЯ ВІЙСЬКОВОЗОБОВ’ЯЗАНИХ В АГРОСЕКТОРІ. ЧИ ТРЕБА ЗВЕРТАТИСЯ ДО ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ?

Міністерство аграрної політики та продовольства України створило електронний сервіс – електронний кабінет запитів на бронювання військовозобов’язаних.

Як повідомив державний секретар Міністерства аграрної політики та продовольства України Віктор Канцурак, кабінет створено для спрощення процедури подачі документів та пришвидшення обробки заяв на бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств, установ і організацій агропромислового комплексу.

Отож, відтепер процес бронювання військовозобов’язаних буде проходити набагато простіше. Це актуальне питання для півдня Одещини, де в аграрному секторі працює великий відсоток військовозобов’язаних.

 Як подати заявку:

1. Увійдіть у кабінет запитів на бронювання.

2. Авторизуйтесь за допомогою особистого ключа КЕП. Після цього ви зайдете в особистий кабінет і отримаєте детальну покрокову інструкцію щодо подальших дій.

При першій авторизації в системі необхідно заповнити та зберегти реєстраційні дані в картці «Профіль організації».

4. Після внесення цієї інформації можна розпочати формування запиту на бронювання або розбронювання. Увага! Система не дозволяє вносити військово-облікові спеціальності, які не підлягають бронюванню.

5. Сформований запит необхідно підписати КЕП, після чого його автоматично буде надіслано на розгляд до Мінагрополітики.

В особистому кабінеті відображатиметься інформація щодо статусу цього запиту. Після успішного завершення розгляду запиту його стан зміниться на «Розглянуто». Можна буде переглянути, яких працівників у результаті було заброньовано, та вивантажити витяги за обраними працівниками або, у разі відмови, побачити причину відхилення запиту.

УВАГА! Електронний кабінет запитів на бронювання зараз працює в тестовому режимі!

Поділитись
Зараз читають